PostHeaderIcon O nás

Jsme mladá a svěží jazyková škola sídlící u Břevnovského kláštera na Praze 6. Naším posláním je přispívat k naplňování potenciálu našich klientů zvyšováním jejich jazykových kompetencí. Nabízíme tři základní typy kurzů:

  1. semestrální pro veřejnost (skupinové),
  2. intenzivní a tematické pro veřejnost a firmy (skupinové),
  3. firemní a individuální připravené zájemcům na míru přesně dle jejich požadavků, potřeb a cílů (skupinové či individuální).

Naší vizí je stát se poskytovatelem jazykového vzdělávání první volby u veřejnosti, firem a státních institucí v oblasti Prahy 6. Věříme v přátelský a osobní přístup. Věříme v to, že jedině precizně připravené a odučené hodiny podpořené umem, zkušenostmi a kreativitou lektora přinesou výsledky a spokojenost. V co nevěříme, jsou kompromisy. Svou práci myslíme vážně, stejně jako naši klienti myslí vážně svá rozhodnutí naučit se cizí jazyk. Proto u skupinových kurzů pro veřejnost nabízíme jako standard bezkonkurenčně nejmenší skupiny v Praze pouze pro 3-6 účastníků. Výuka probíhá ve velice stylovém prostředí pod vedením těch nejlepších lektorů. Pro firemní či individuální zájemce z řad veřejnosti nabízíme flexibilní kurzy – klient si zvolí jazyk, velikost skupiny, zaměření, intenzitu a čas a my pro něj připravíme kurz na míru. Ten poté může probíhat u klienta nebo v našich učebnách.

Bude nám nesmírnou ctí a závazkem, když se rozhodnete studovat cizí jazyky s námi.

Přeji vám úspěšné naplňování vašeho potenciálu, ať už je jakýkoliv

Jan Grombíř
zakladatel Language Club

 
Language Club na Facebooku