Domů > Kurzy > Firemní a individuální kurzy

PostHeaderIcon Firemní a individuální kurzy

Pro firemní či individuální zájemce z řad veřejnosti nabízíme flexibilní kurzy – klient si zvolí jazyk, velikost skupiny, zaměření, intenzitu a čas a my pro něj připravíme kurz na míru. Ten poté může probíhat u klienta nebo, s ohledem na volné kapacity, v našich učebnách. Výuka standardně probíhá v 90ti minutových blocích, rádi s vámi však probereme i jiné možnosti délky hodin.

Slovo „Flexibilita“ v našem sloganu není náhodou. Je jen na vás, jakou délku kurzu si zvolíte – u nás si můžete objednat nejen dlouhodobou výuku, ale i jednorázové jazykové konzultace či jen několikahodinový intenzivní kurz, během kterého se s pomocí našich lektorů připravíte na důležitý meeting, služební cestu nebo prezentaci. Nabízíme také jazykové doučování vašich dětí nejen před maturitou, počet objednaných hodin je opět jen na vás.

Bojíte se objednat si zajíce v pytli? U našich firemních a individuálních kurzů máte 1. hodinu na stoprocentně nezávazné otestování našich služeb a kvality našich lektorů. Záleží jen na vás a vaší spokojenosti s výkonem lektora, jestli se rozhodnete v kurzu pokračovat či nikoliv. V případě, že kurz ukončíte, se vám hodina samozřejmě nebude účtovat.

Prosím kontaktujte nás, máte-li zájem o firemní či individuální výuku šitou přímo Vám na míru. Cenové podmínky se odvíjí od počtu klientů v kurzu, množství a intenzity hodin, zaměření a odbornosti lekcí apod. Rádi s Vámi vše probereme, abychom pro Vás zajistili co nejefektivnější kurz za přijatelnou cenu.  Nabídneme Vám nezávaznou demo-hodinu zdarma, během které si otestujete lektora a kvalitu výuky. Teprve poté se můžete rozhodnout, zda-li našich služeb využijete.

 
O nás

Jsme mladá a svěží jazyková škola sídlící u Břevnovského kláštera na Praze 6. Naším posláním je přispívat k naplňování potenciálu našich klientů zvyšováním jejich jazykových kompetencí. Nabízíme tři základní typy kurzů:

  1. semestrální pro veřejnost (skupinové),
  2. intenzivní a tematické pro veřejnost a firmy (skupinové),
  3. firemní a individuální připravené zájemcům na míru přesně dle jejich požadavků, potřeb a cílů (skupinové či individuální).

Celý článek...

Kde nás najdete

Sídlo - kancelář a učebny

Bělohorská 186/161
169 00 Praha 6 – Břevnov
Tel.: 776 140 000
E-mail: info@languageclub.cz

Mapa:

Pobočka – učebny

Ke Kablu 378/24
102 00 Praha - Dolní Měcholupy
Tel.: 776 140 000
E-mail: info@languageclub.cz

Mapa:

Rádi vás osobně uvidíme, ukážeme naše učebny a zodpovíme vaše dotazy po předchozí domluvě.

Language Club na Facebooku